Jump to content
TVRev

הודעה נוספה ע"י TVRev

Recommended Posts

ראשון, 14.05.23, בשעה 21:15 ב-HOT8 וב-HOTVOD
"אני יודע שאני שונה, אני יודע שאני לא משתלב, אני מודע לעצמי, שיש לי טיפה שוני, שאני מוזר לפעמים, אולי זאת הבעיה שלי – שאני מודע לזה". אורן לוי הוא תלמיד פנימייה שרוצה שיאהבו אותו אבל נרתע מכל ניסיון לחיבוק, וכועס על כל ההגדרות שניסו להגדיר אותו במהלך חייו.
החלום שלו מגיל 13 הוא להיות במאי קולנוע ודרך תיעוד עצמי בווידאו הוא נאבק להבין מי הוא. הסרט עוקב אחרי סיפורו המורכב של אורן: האימוץ, היחסים בבית, האבחונים השגויים והאמת שגם אם לפעמים כואבת, אורן תמיד יגיד אותה ישר ולפנים. ביחד עם משפחתו המאמצת הוא נוסע לגואטמלה, שם יפגוש לראשונה את הוריו הביולוגיים ויעז להתבונן בעצמו.
ישראל 2022
בימוי: תומר הימן | הפקה: סרטי האחים הימן

שיתוף נושא זה

קישור לנושא
שיתוף באתרים אחרים
On 26.4.2023 at 08:30, dan@ said:

ראשון, 14.05.23, בשעה 21:15 ב-HOT8 וב-HOTVOD
"אני יודע שאני שונה, אני יודע שאני לא משתלב, אני מודע לעצמי, שיש לי טיפה שוני, שאני מוזר לפעמים, אולי זאת הבעיה שלי – שאני מודע לזה". אורן לוי הוא תלמיד פנימייה שרוצה שיאהבו אותו אבל נרתע מכל ניסיון לחיבוק, וכועס על כל ההגדרות שניסו להגדיר אותו במהלך חייו.
החלום שלו מגיל 13 הוא להיות במאי קולנוע ודרך תיעוד עצמי בווידאו הוא נאבק להבין מי הוא. הסרט עוקב אחרי סיפורו המורכב של אורן: האימוץ, היחסים בבית, האבחונים השגויים והאמת שגם אם לפעמים כואבת, אורן תמיד יגיד אותה ישר ולפנים. ביחד עם משפחתו המאמצת הוא נוסע לגואטמלה, שם יפגוש לראשונה את הוריו הביולוגיים ויעז להתבונן בעצמו.
ישראל 2022
בימוי: תומר הימן | הפקה: סרטי האחים הימן

מצטרף לבקשה, תודה רבה שוב!

עריכת ע"י סינפיל

שיתוף נושא זה

קישור לנושא
שיתוף באתרים אחרים

יש להרשם או להתחבר על מנת להגיב

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

הירשם לחשבון חדש בקהילה שלנו. זה קל!

Register a new account