Jump to content

tvld

רשומים
 • כמות תוכן

  34
 • הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין קהילתי

0 ניטראלי

About tvld

 1. סדרה תיעודית של 5 פרקים על בני נוער ישראליים שעברו שינוי מין, מאוד מעניין ולא פחות אמיץ לשתף את העולם! טריילר: https://www.youtube.com/watch?v=JZ7cVWb46MQ יס העלו ליוטיוב את פרק 1, האם תוכלו לסקר את פרקים 2 עד 5? קישור לפרק 1: https://www.youtube.com/watch?v=UbRmb_92z-g תודה רבה!
 2. סוקרו 4 פרקים מתוך 6, האם תוכלו להשלים את שני הפרקים האחרונים?
 3. tvld

  קינג ביבי

  מצטרף לבקשה, נראה דוקו מעניין מאוד.
 4. מדוע אינכם מגיבים אפילו במילה לשאלה שנשאלה כאן לפני יותר משבוע? אנא, אל תענו על שאלה זו תשובה בסגנון "אנשי האתר הם אנשים פרטיים העושים את העבודה בהתנדבות ויש להם עיסוקים דחופים אחרים". תשובה כזו יכולה להסביר סיקור שמגיע זמן רב אחרי השידור, לכמה חסרי סבלנות למיניהם. זה לא המקרה כאן. נראה לי שאפשר לצפות לתגובה קצרה כלשהי לשאלה לגיטימית שנשאלה כאן. זה לא לוקח זמן רב וודאי לא מאמץ גדול להגיב במשפט קצר של כמה מילים בודדות. זאת גם סדרה שכוללת ס"ה 8 פרקים, זה לא איזו טלנובלה עם עשרות או מאות פרקים שדורשת כמות עבודה אינסופית. בדרך כלל אין הפסקה של סיקור של סדרה באמצע העונה, ובמקרה הזה לא מדובר על סדרה קיקיונית של אנשים לא מוכרים אלא זוהי סדרה עם מיטב הקומיקאים הישראלים. דווקא את הפרק עם עדי אשכנזי, המעולה, לא סיקרתם. הוא שודר לפני למעלה מחודשיים. אשמח אם תוכלו להגיב לשאלתי.
 5. צילום מסך, עד כמה שידוע לי, הוא תמונת סטילס ולא וידאו. זה לא נקרא "סיקור". אם יש לך דרך להוריד משם וידאו, את מוזמנת לפרט אותה.
 6. אין שום חידוש בדברייך, אני מעוניין בהורדה ולא בצפייה ישירה.
 7. סוקרו 4 פרקים מתוך 6 ששודרו עד עכשיו, תוכלו לסקר את פרקים 5 ו-6 עם אסייג ועדי אשכנזי? הם שודרו ב-8 וב-15 באוקטובר. אגב ביום שני הקרוב ישודר פרק 7, ס"ה העונה כוללת 8 פרקים. תודה!
 8. אתמול שודר הפרק הרביעי העונה של המקור, האם העונה הנוכחית תסוקר?
 9. תודה על העלאת סיקור מתוקן לשלושת הפרקים של מונית הכסף; בפרקים 20 ו-21 אין סינכרון בין הקול לתמונה, יש הפרש גדול מאוד ביניהם. האם תוכלו להתייחס לשאלה האחרת - האם יהיה סיקור של פרקים נוספים של מונית הכסף, ושל העונה הנוכחית של בנות הזהב?
 10. האם יהיה המשך סיקור של העונות המשודרות כרגע? הסיקורים הופסקו לפני כחודש וחצי עבור מונית הכסף ובנות הזהב. תוכלו להוסיף את שלושת הפרקים של מונית הכסף שסוקרו לאחרונה (פרקים 19, 20 ,21) לדף של עונה 7? http://www.TVNetil.net/review/1860/
 11. תודה רבה על התגובה! אני לגמרי מבין שיש המון עיסוקים וששום דבר לא מיידי. לא ציפיתי לסיקור בהקדם, רק להתייחסות בפורום... כאמור, לגבי "בלתי הפיך" אשמח אם תפנו אלי במסר ואוכל לעזור בנוגע לפרקים החסרים.
 12. מדוע אתם לא מגיבים לשאלה הזאת? הבטחתם לבדוק ונעלמתם... אתם עושים עבודה מעולה וחשובה באתר הסיקורים, ובמקרה הזה כמה גולשים שונים יידעו אתכם על הטעות; נשמח לקבל התייחסות כלשהי ולא שתיקה רועמת בתגובה... אם יש צורך - אשמח לעזור בנוגע לפרקים החסרים, אתם יכולים לפנות אלי במסר.
 13. מדוע אתם לא מגיבים לשאלה הזאת, שנשאלה לפני 10 ימים? משהו לא היה לגיטימי בה? אתם עושים עבודה מעולה וחשובה באתר הסיקורים, ואת בנות הזהב אפשר לסקר גם מהאתר ולא רק מהטלויזיה (אף על פי שסיקור מהטלויזיה עדיף בהרבה מבחינת האיכות). מדוע להמשיך לסקר את הסדרה עם מספרי פרקים שגויים?
 14. תאריכי השידור המופיעים באתר נכונים - פרק 6 שודר ב-9.7.16 והפרק האחרון שהועלה ב-30.7.16. אבל הפרק האחרון הוא לא פרק 7 אלא פרק 9. לא היתה הפסקה בשידורים השבועיים, ופרקים 7 ו-8 שודרו בתאריכים 16 ו-23 ביולי. שמות הפרקים הם: פרק 7 - משחקי הרעב פרק 8 - ילדונת ילדונת האם יש אפשרות לסקר את שני הפרקים החסרים?
 15. גם בפרקים 2 ו-3 של מונית הכסף יחס המסך שגוי, התמונה פחוסה ומעוותת. התכנית לא משודרת במסך רחב אלא ביחס מסך 4:3. אנא שימו לב לרזולוציה, היא אמורה להיות 624 על 468 ולא 624 על 352.
×