Jump to content

כל הפעילויות

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. רוב תודות שוב, מחכה לעדכונכם בכיליון עיניים לגבי שאר בקשותיי שאמרתם שביכולתכם לבצע!
 3. בעיקרון הסתיים התיקון של מילואים, ישנה בעיה עם תיקון הסיקור לפרק 8.
 4. בשבוע האחרון
 5. TVRev

  אושר ללא גבול

  הלכת קצת רחוק. אבל נבדוק, ואם יתאפשר לסקר נעדכן.
 6. סינפיל

  מלאך משחית.

  רוב תודות שוב, מחכה לעדכונכם בכיליון עיניים לגבי שאר בקשותיי שאמרתם שביכולתכם לבצע!
 7. סינפיל

  קורדרוי- HOT3

  רוב תודות שוב, מחכה לעדכונכם בכיליון עיניים לגבי שאר בקשותיי שאמרתם שביכולתכם לבצע!
 8. סינפיל

  אָלֶף -yes TV DRAMA

  רוב תודות שוב, מחכה לעדכונכם בכיליון עיניים לגבי שאר בקשותיי שאמרתם שביכולתכם לבצע!
 9. מצטרף לבקשה זו שוב, תודה רבה, ראיה מאתרם של יס שאכן זמין אצלם עתה.
 10. שלישי, 13.6.23 בשעה 21:15 ב- HOT8 וב- HOTVOD הסרט, בבימויו של גלעד טוקטלי, מתאר את חייו ופועלו של מורטון מנדל, שהיה מבכירי אנשי העסקים והמנהיגים החברתיים בארצות הברית והיה עם גדולי הפילנתרופים היהודים במשך למעלה מ- 7 עשורים החל משנות הארבעים של המאה העשרים. תרומותיו של מורט מנדל בישראל מסתכמות בלמעלה משני מיליארד שקל והקרן שהקים ממשיכה לתרום מאות מליוני שקלים כל שנה. ישראל 2023 בימוי: גלעד טוקטלי
 11. ראשון-שלישי, 18-20.6.23, בשעה 21:15 ב-HOT8 וב-HOTVOD מה הקשר בין לחץ בעבודה להתקפי לב? האם סטרס יכול לתרום להתפרצות סרטן? ועד כמה טיפול בנפש יכול לשפר את מחלת העור? 3 פרקים. אחד התחומים המדוברים ביותר ברפואה בשנים האחרונות הינו הקשר בין גוף ונפש, אבל פרופ' יורם יובל הופך את המונח ומסביר מדוע הקשר בין נפש לגוף הוא דווקא חשוב יותר ומדוע 80% מהמחולים במחלות אוטואימיוניות מדווחים כי לפני פריצת מחלתם חוו אירוע סטרס משמעותי. אז עד כמה מצב נפשי מעורער ‏יכול לגרום למחלות וכיצד חוסן נפשי יכול לסייע בהחלמה? פרופ' יובל נפגש עם שורה של רופאים וחוקרים שבדקו את תחום גוף נפש, מביא מחקרים פורצי דרך בתחום ומספק לצופים עצות לחיזוק הבריאות הגופנית והנפשית. ישראל 2023 יוצרות: ליאת כצנלסון, מיכל פארן הפקה: סלוצקי אפיקי תקשורת
 12. יום חמישי, 8.6.23, בשעה 21:00 ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV כשאודי היה בן 16 הוא חטף כדור בבטן. זה היה כאשר אדם חמוש התפרץ למקום מפגש של נוער גאה במרכז תל-אביב. במהלך הפיגוע הנורא, שזעזע את קהילת הלהט"ב, נרצחו ניר כץ וליז טרובישי, ו-11 נערות ונערים נפצעו, ביניהם גם אודי. כשהוריו ואחיותיו הגיעו לבקר אותו באיכילוב, אודי היה עדיין בארון. שאלות קשות לא נשאלו. היום, 13 שנה אחרי הרצח בברנוער, שמבצעו עדיין לא נתפס – אודי יוצא למסע בו הוא פותח פצעים ישנים, מתמודד באומץ עם הטראומה, ומדבר לראשונה עם משפחתו על אותו ערב והסודות שנחשפו בעקבותיו. תסריט ובימוי: אהוד מרדכי | מפיק: אבי בליקי | צלם: עידו פרוכטר | עורכות: טליה ברוכיאן, איה צימרמן |מוזיקה מקורית: אסף אלון, מור אופפר. הסרט הופק במסגרת סרטי הגמר של בית הספר לתקשורת וקולנוע - סמינר הקיבוצים, בסיוע הקרן החדשה ו-yes דוקו.
 13. החל מיום חמישי, 15.6.23. שידור ביום רביעי, 21.6, בשעה 22:00 ב-yes דוקו. פסטיבל דוקאביב 2023 – התחרות הרשמית לוחם חופש או ראש ארגון פשע מסוכן? איך הפך עמוס דב סילבר מילד חרדי בצפת, למנהיג תנועת הלגליזציה בישראל ומייסד קהילת הסחר בסמים טלגראס, שעשתה מהפכה בשוק הסמים בישראל. תיעוד נדיר וקרוב של סילבר, משפחתו, ושותפיו הבכירים. במרץ 2019 נעצר עמוס דב סילבר בבית מלון בקייב אחרי מבצע משטרתי חובק עולם. סילבר, מייסד קהילת הרשת לסחר בסמים טלגראס, מואשם על ידי מדינת ישראל כראש ארגון פשע, אבל עבור מאות אלפי ישראלים הוא גיבור תרבות נטול פחד שהתעמת עם המערכת, וחשף את צביעותה ואת קלקוליה. בעזרת ראיונות בלעדיים, חומרי ארכיון נדירים וקטעי אנימציה, "טלגראס: המרד של עמוס" מתאר את עלייתו ונפילתו של סילבר, מנער שעזב את העולם החרדי ועד להפיכתו לאחד הפושעים המבוקשים בישראל. האם סילבר הוא מהפכן פורץ דרך או גורו מסוכן שהתאהב במעמדו החדש? זהו דיוקן מטלטל המציף שאלות בוערות לגבי דת, חוק ומדינה. בימוי: דן שדור | בימוי אנימציה: שריאל קסלסי | תסריט: דן שדור, עדו מזרחי | עריכה: שי מזרחי | צילום: זיו ברקוביץ' תחקיר: שקד אורבך | עיצוב פסקול: איציק כהן | מוזיקה: איאן פוסט | הפקה: דן שדור, עדו מזרחי, מפיק שותף – פנחס וייה | חברת הפקה: שדוריאן, רסטלס פיקטרס. הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה, מפעל הפיס ו-Canal +.doc (95 דק', ישראל, 2023)
 14. החל מיום חמישי, 1.6.23, ב-yesVOD וב-STINGTV. שידור ביום רביעי, 7.6, בשעה 21:00 ב-yes דוקו. פסטיבל דוקאביב 2023 – הבחירה הרשמית מפגש רטרוספקטיבי של יהודה פוליקר עם חייו. הוא מישיר מבט למצלמה בנינוחות וצופה בקטעי ארכיון ביתיים ונדירים של עצמו ושל קרוביו. יש והוא מצטרף בנגינת גיטרה לאותו בחור צעיר חסר ביטחון ומגמגם שניבט אליו מהמסך, או לשירה היוונית של אמו יחד עם הדמעות הנלוות. בדיאלוג בין אז לעכשיו, תמונות חייו של פוליקר מצטרפות זו לזו, כשברקע, לכל אורכן, מלווה אותן המוזיקה המרגשת שלו. התמונות מציתות זיכרונות, ובאופן אסוציאטיבי, מעבירות אותנו בין תחנות חייו באופן חופשי. בימוי: אתי אנטה, יניב אמדואי | תסריט: אתי אנטה, שירה ארד | עריכה: שירה ארד | צילום: איציק פורטל | תחקיר: ערן ליטוין, יובל ניב | עיצוב פסקול: קרן אור ביטון, רעי אלבז | הפקה: ציפי ביידר | חברת הפקה: קסטינה תקשורת הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת קרן רבינוביץ' - פרוייקט קולנוע, קרן גשר לקולנוע רב תרבותי, קרן אביחי וקרן מיימונידיס (90 דק', ישראל, 2023)
 15. החל מה- 26.6.23 , ימים שני, שלישי ורביעי ב- yes VOD, ב-yes ישראלי ובSTING TV הנשים הכי עוצמתיות ונוצצות בעולם הביוטי של הפריפריה חוזרות לעונה שניה- מפוארת יותר, כנה יותר ונוטפת גלאם. בעקבות הצלחת העונה הראשונה של "פריפריה אימפריה", הופכות הגיבורות העומדות במרכזה לסלבס, ומודל לחיקוי, גם בפריפריה וגם במרכז. העונה השנייה מתחילה כשכל אחת מהן נמצאת בנקודת מפנה דרמטית בחייה. נעמה מריומה מתגרשת והופכת לאשה עצמאית כלכלית, וזה לא פשוט כלל. אורטל בניסטי נדרשת להופיע בציבור כאשה דעתנית וחברתית ונבהלת מעוצמת המעמד. בבית משפחת מנשרוב מחליטות בנות המשפחה, קים וסינדי, לעזוב את הקן. וזה שובר את ליבה של דליה, שמנסה לדחות את הפרידה. אוריה עזרן מחליטה לצאת למסע לחיפוש זהות ושורשים שיטעינו את ההתפתחות המקצועית והיצירתית שלה. בשיא העונה עומד מסע למרוקו שבו יתחברו אוריה, נעמה ואורטל לעבר המפואר של משפחותיהן, ובמפגש מפתיע עם המנשרוביות במרקש הן יחגגו את העושר והגלאם של המקום. שש הנשים העוצמתיות הללו מספרות סיפור הצלחה קומי ורגשי כנגד כל הסיכויים. יוצרת: אורנה בן דור. הפקה : אנדמול שיין ישראל בשיתוף עם NMC וyes. משתתפות: אוריה עזרן, אורטל בניסטי, נעמה מריומה, דליה מנשרוב, קים מנשרוב עסור, סינדי ואלירן דזן.
 16. Earlier
 17. סינפיל

  אני לא- HOT8

  רוב תודות שוב, מחכה לעדכונכם בכיליון עיניים לגבי שאר בקשותיי שאמרתם שביכולתכם לבצע!
 18. https://www.cinema.co.il/event/אושר-ללא-גבול/ האם אפשרי ?
 19. תודה על הסיקור הראשון! אשמח מאוד להמשך הסדרה https://www.yes.co.il/content/series/43990/Roni_and_Tom_2
 20. https://cinema-city.co.il/movie/3209 אשמח מאוד לסיקור.
 21. סינפיל

  אָלֶף -yes TV DRAMA

  אשמח לשמוע מתי יעלה הפרק השישי והאחרון הלא הוא היחיד שנותר, תודה רבה שוב!
 22. TVRev

  אני לא- HOT8

  יסוקר כנראה בקרוב.
 23. ככל הנראה יסוקר בקרוב.
 24. TVRev

  4:20 -HOT3

  יסוקר כמובן.
 1. Load more activity
×